Office Manager

Bălţi 8 Februarie 2024, 12:10 Vizualizări: 426
Cautăm Office Manager
Indeplinirea sarcinilor de oficiu pentru implimentarea activităților proiectului în vederea atingerii obiectivelor stabilite și a sarcinilor administrative.
Perioada de angajare: Februarie 2024 – Iunie 2024 (cu posibilitate de prelungire)
Sarcini și responsabilități:
Stabilește relații de colaborare cu beneficiarii proiectului;
Gestionează activitățile de oficiu de zi cu zi.
Colectarea și sistematizarea informațiilor, pregătirea tabelelor;
Executa orice alte dispozitii date de superiorul ierarhic in realizarea strategiilor pe termen scurt ale organizației in limitele respectarii temeiului legal.
Competențe și calificări necesare:
- Buna cunoaștere (vorbire și scriere) a limbilor română și rusă. Cunoașterea limbii engleze va constitui un avantaj;
- Cunoștințe avansate și experiență de lucru cu MS Office (Word, Excel, PPT etc. );
– Abilități de planificare și organizare;
- Responsabilitate și punctualitate;
- Auto-disciplină, inclusiv capacitatea de a elabora și de a executa planuri și identificarea priorităților.
Pentru participare la concurs Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa de e-mail [email protected] cu titlul: Selectare Asistent de proiect.
Beneficii oferite:
– Pachet salarial motivant;
– Oportunități de dezvoltare personală și profesională;
– Colaborarea cu experți naționali și internaționali din diverse domenii;
– Mediu de lucru plăcut într-o echipă motivată și dedicată.

Сaracteristici

  • Forma de angajare
    Temporar
  • Programul de lucru
    Full time
  • Studii
    Superioare
  • Tipul de locuri de muncă
    Direct
  • Domenii de activităţi
    Personal de birou
  • Specializare
    Ofice-manageri, secretari
  • Locația postului vacant
    în Moldova
Un anunț interesant? Impartașiți cu prietenii
  • Bălţi
  • +37360 068816
Loading...