Anunțul nu se mai publică pe site

Sef laborator electrotehnic

Chişinău 29 Martie 2024, 09:04 Vizualizări: 77
Cine suntem noi?
SC “Electro Service Grup” SRL este o companie care a fost înființată în anul 2014. Suntem o echipă de specialiști în proiectarea, montare și deservirea instalatiilor electrice și reţelelor de telecomunicaţii.
Experiența, inovarea, competența și pasiunea cu care abordăm fiecare proiect sunt laturile noastre prin care oferim soluții tehnice  potrivite în termenii  prestabiliți.
Noi suntem într-o continua creștere.   Te așteptăm în echipa noastră!
Află mai multe despre noi:  https://electroservicegrup.md/

Responsabilități de bază:
Organizează și gestionează activitatea laboratorului;
Executarea masurarilor si incercarilor in instalatiile electrice.

Cerințe:
Studii medii de specialitate/superioare în domeniul energetic/tehnic;
Experienta de muncă in laborator electrotehnic de min sase luni;
Cunoasterea legislatiei si aplicarea normelor tehnice necesare procesului de verificare in instalatiile electrice;
Cunoştinţe de operare a PC;
Abilităţi de planificare, organizare;
Persoana centrată pe respectarea termenelor;
Permis şi experienţă de conducere (constituie un avantaj).

Ce oferim:
Salariu motivant;
Angajare oficială: de bază sau prin cumul;
Orar de lucru stabil: 5 zile pe săptămână, de la 8:00 la 17:00;
Asigurăm cursuri achitate;
Lucrul într-o echipă stabilă şi dinamică;
Stabilitate si incredere in viitor;
Adresa electronică:  [email protected]  cu tema: " Sef laborator electrotehnic" si
nr. contact: 078 122 989

Сaracteristici

  • Forma de angajare
    Permanent
  • Programul de lucru
    Flexibil
  • Studii
    Medii speciale
  • Tipul de locuri de muncă
    Direct
  • Domenii de activităţi
    Construcţii şi reparaţii
  • Specializare
    Ingineri
  • Locația postului vacant
    în Moldova
  • Chişinău
Loading...