Contabil la producere (salariu de la 13000 lei)

Chişinău 7 Mai 2024, 12:20 Vizualizări: 90
Responsabilități principale:
-Primirea, controlul și prelucrarea documentelor primare;
-Introducerea informatiei și datelor în sistemul 1C 8;
-Intocmirea și verificarea rapoartelor operaționale zilnice.

Cerințele noastre pentru un candidat:
-Dorința de a crește și de a se dezvolta;
-Cunoașterea programei 1С 8;
-Utilizator de PC sigur: Word‚ Excel;
-Experiență de muncă de la 1 an;
-Responsabilitate, atenție, diligență.

Oferim:
-Program de muncă: luni-vineri 08:30-17:30 (sîmbătă și duminică-zile libere);
-Angajare oficială conform CM RM;
-Salariu la timp de la 13000 lei;
-Lucru într-un oficiu nou și modern;
-Integrare într-un colectiv tînăr și activ;
-Perspectivă de dezvoltare profesională și de carieră.

Locul de lucru: Chișinău. str. Uzinelor, 169. Sediul central al companiei METANCOR-COM.
Expediați CV-ul dvs la adresa poștală: [email protected]. Rugăm să indicați în subiectul scrisorii denumirea postului vacant.
tel.: 062-029-997
web: www.metancor.md

Сaracteristici

  • Forma de angajare
    Permanent
  • Programul de lucru
    Full time
  • Studii
    Superioare
  • Tipul de locuri de muncă
    Direct
  • Domenii de activităţi
    Jurisdicție și contabilitate
  • Specializare
    Contabili
  • Locația postului vacant
    în Moldova
Un anunț interesant? Impartașiți cu prietenii
  • Chişinău
  • +37362 029997
Loading...