Șef Depozit

Chişinău 15 Aprilie 2024, 11:44 Vizualizări: 55
Suntem în căutarea unei persoane pentru poziția de șef la depozitul de produse alimentare (pește).

Responsabilități:

pregătirea spațiilor de depozitare pentru recepționarea și livrarea produselor;
verificarea corespunderii produselor recepționate și livrate cu documentele de însoțire (în ce privește cantitatea, sortimentul etc. );
evidența produselor, participarea la inventarieri;
păstrarea ordinii și curățeniei în interiorul depozitului.
Cerințe: experiență anterioară în domeniu.

Oferim:

angajare oficială în cîmpul muncii chiar din prima zi de lucru;
sistem de remunerare în funcție de vechimea în cadrul companiei etc.;
uniformă confortabilă;
posibilitatea de a face parte dintr-o echipă pozitivă și unită.
Program: 6 zile lucrătoare pe săptămînă.

Expediați CV-ul la adresa electronică: [email protected] cu specificarea postului pentru care aplicați

Сaracteristici

  • Forma de angajare
    Permanent
  • Programul de lucru
    Full time
  • Studii
    Superioare
  • Tipul de locuri de muncă
    Direct
  • Domenii de activităţi
    Transport, logistică, depozite
  • Specializare
    Depozitari
  • Locația postului vacant
    în Moldova
Un anunț interesant? Impartașiți cu prietenii
  • Chişinău
Loading...