Angajam vinzator(sectia gastronomie)

Chişinău 24 Aprilie 2024, 11:25 Vizualizări: 78
Rețeaua de magazine “Ferma cu Origini” ramane locul preferat al moldovenilor, unde pot savura gustul autentic al alimentelor. Clienții noștri primesc întotdeauna produse proaspete, locale si ecologice.

Ca sa îi deservim pe aceștia la nivel, avem nevoie de o persoana motivata si dornica sa faca parte din echipa noastra in functia de vânzător-superior.

Postul este vacant pentru urmatorul sector: sec. Riscani, str. Carierei 5B, sec. Buiucani, str. Liviu Deleanu 10/20,sec. Botanica, str. Trandafirilor 13/2

Responsabilități:

Aranjarea mărfurilor, rotația produselor
Verificarea termenelor de valabilitate
Deservirea cumparatorilor
Vrem sa ai:

Abilități bune de comunicare si relationare cu clienții si colegii din echipa
Responsabilitate și interes față de munca
Dorința de a învăța și a te dezvolta in companie
Nu este obligatorie experiența in domeniu
Ce-ti oferim:

Angajare oficiala și salarizarea lunara
Grafic flexibil, 2/2 de la orele 8:00 pana la 22:00
de la 750/850 MDL pentru ziua de munca (15/16 zile pe luna)
Bonusuri de performanță

Сaracteristici

  • Forma de angajare
    Permanent
  • Programul de lucru
    Pe schimburi
  • Studii
    Medii
  • Tipul de locuri de muncă
    Direct
  • Domenii de activităţi
    Comerț și vânzări
  • Specializare
    Vânzători, casieri
  • Locația postului vacant
    în Moldova
Un anunț interesant? Impartașiți cu prietenii
  • Chişinău
  • +37368 393627
Loading...