Angajăm manager de vânzări

Chişinău 2 Mai 2024, 14:08 Vizualizări: 68
Ești în căutarea unui loc de muncă în domeniu de vânzări?
Compania producătoarea de produse din plastic și aluminiu se invita să facă parte din echipa noastră!
Responsabilități:
-Promovarea imaginii companiei
și a produselor pe care le vinde pe piața
-Pregătirea comenzilor, calcul materialelor necesare intr-un program special
-Crearea și menținerea parteneriatul cu clienții
-Răspuns prompt și profesionist la solicitările clienților
-Controlul procesului de plată și livrare;
Candidatul ideal:
- Cunoaște fluent limbile română și rusă
-Sociabil
-Știe să convingă și să vândă
-Are concentrare crescută de atenție
și este rezistent la stres
-Are experiență relevantă pe postul similar(reprezintă un avantaj)
Avantaje:
-Salariu bun in concordanța cu vânzările și munca depusă
-Pachet social complet
-Oportunități reale de promovare
IMPORTANT! Adresa biroului: Chișinău, strada Uzinilor 60
Program de lucru: luni-vineri de la 8:00 pînă la 17:00
Pentru mai multe detalii contactați-ne! CV-ul dumnevoastră trimiteți pe adresa de
e-mail: [email protected] cu subiectul “manager de vânzări”(birou pe str. Uzinelor)
Vă rugăm să indicați salariu dorit

Сaracteristici

  • Forma de angajare
    Permanent
  • Programul de lucru
    Full time
  • Studii
    Fără studii
  • Tipul de locuri de muncă
    Direct
  • Domenii de activităţi
    Comerț și vânzări
  • Specializare
    Manageri serviciul clienți
  • Locația postului vacant
    în Moldova
Un anunț interesant? Impartașiți cu prietenii
  • Chişinău
  • +37379 776716
Loading...