Recepționist/ă în cadrul Centrului de Recuperare

Bălţi 20 Aprilie 2024, 17:30 Vizualizări: 103
Invităm persoanele interesate pentru poziția de recepționist/ă în cadrul Centrului de Recuperare,, CASMED’’ în mun. Bălți.

Responsabilități principale:
– Întâmpinarea pacienților cu amabilitate;
– Preluarea apelurilor telefonice;
– Înregistrarea și programarea pacienților;
– Colaborarea cu personalul medical, astfel încât pacienții să beneficieze de un serviciu de calitate;
– Informarea pacienților despre serviciile oferite în cadrul Centrului;
– Crearea de conținut, video, foto și texte (limba română/rusă) pentru pagina de Facebook;
– Alte responsabilități conform fișei postului;

Cerințe față de candidați:
– Studii medii de specialitate sau superioare;
– Abilități excelente de comunicare scrisă şi verbală în limba română și rusă (cunoașterea limbii engleze va constitui un avantaj);
– Abilități de lucru la calculator și cu programele Microsoft Office (Word, Excel, Power Point);
– Abilități de gestionare a conținutului pentru rețelele de socializare;
– Abilități de analiză și planificare, angajament personal;
– Flexibilitate, amabilitate și responsabilitate;

Oferim:
Program part-time de muncă: 16:00 – 20:00; două Sâmbete în lună 08:00 – 17:00;
Salariul net (la mână): 4000 lei;
Un mediu pozitiv de lucru, colegi respectuoși și prietenoși;
Posibilitate de creștere profesională;
Perioada de angajare: Martie 2024 – decembrie 2024

Сaracteristici

  • Forma de angajare
    Permanent
  • Programul de lucru
    Pe schimburi
  • Studii
    Medii
  • Tipul de locuri de muncă
    Direct
  • Domenii de activităţi
    Personal de birou
  • Specializare
    Ofice-manageri, secretari
  • Locația postului vacant
    în Moldova
Un anunț interesant? Impartașiți cu prietenii
  • Bălţi
  • +37360 957070
Loading...