Manager-Operator Comenzi Online Offline din Oficiu

Chişinău 22 Aprilie 2024, 12:05 Vizualizări: 9
Angajăm Manager-Operator Comenzi Online Offline în Oficiu

Căutăm un Operator Comenzi Online Offline în Oficiu pentru a se alătura echipei noastre din Chișinău, Moldova. Dacă ești o persoană responsabilă, comunicativă și iubitoare de oameni, acesta ar putea fi job-ul perfect pentru tine!

**Responsabilități: **
- Procesarea comenzilor online și offline primite de la clienți
- Gestionarea corectă a informațiilor și a datelor din sistemul nostru
- Comunicarea eficientă cu clienții prin telefon, e-mail și alte canale de comunicare
- Asigurarea unui serviciu clienți de calitate și rezolvarea eficientă a problemelor sau întrebărilor clienților

**Cerințe: **
- Limba română și limba rusă - vorbit și scris fluent
- Abilități excelente de comunicare și relaționare interpersonală
- Capacitatea de a lucra în echipă și de a gestiona sarcini multiple în același timp
- Atitudine proactivă și orientare către rezolvarea problemelor
- Experiență anterioară în domeniul serviciului clienți constituie un avantaj
- Competențe în lucrul online reprezintă un avantaj suplimentar

**Beneficii: **
- Salariu competitiv, începând de la 8500 lei, în funcție de experiență
- Program de lucru flexibil: Luni - Vineri, orele 09:00 - 18:00
- Oportunități de creștere profesională și dezvoltare în cadrul companiei
- Mediu de lucru plăcut și dinamic, alături de o echipă prietenoasă și dedicată
- Lucrul pentru site-ul coffeeshop. md

Dacă ești o persoană motivată și entuziastă te așteptăm la noi! Succese!

Сaracteristici

  • Forma de angajare
    Permanent
  • Programul de lucru
    Full time
  • Studii
    Superioare
  • Tipul de locuri de muncă
    Direct
  • Domenii de activităţi
    Comerț și vânzări
  • Specializare
    Manageri serviciul clienți
  • Locația postului vacant
    în Moldova
Un anunț interesant? Impartașiți cu prietenii
  • Chişinău
  • +37379 112013
Loading...