MUNCA LA DISTANȚĂ FĂRĂ EXPERIENȚĂ

Chişinău 22 Mai 2024, 10:03 Vizualizări: 49
Această muncă este potrivită pentru persoanele determinate, care iubesc comunicarea și doresc să câștige bani lucrând dintr-un loc confortabil: ai nevoie doar de un computer și acces la internet.

Responsabilitățile tale:
1. Crearea și trimiterea de buletine informative;
2. Comunicare scrisă în chat;
3. Răspunsuri la mesajele primite;

Ce oferim noi?
1. Instruire gratuită la distanță;
2. Program de lucru flexibil (3 schimburi la alegere);
3. Un colectiv ambițios;
4. Remunerație stabilă și competitivă;
5. Posibilitatea de a lucra de oriunde din lume.

Cerințele noastre:
1. Este obligatoriu să ai un computer sau un laptop (nu este posibil să lucrezi de pe telefon sau tabletă);
2. Creativitate, comunicativitate, perseverență, abilitatea de a menține conversații interesante;
3. Posibilitatea de a dedica muncii 8 ore pe zi.

Pentru contact, Telegram @Workkis11

Сaracteristici

  • Forma de angajare
    Muncă la distanță
  • Programul de lucru
    Flexibil
  • Studii
    Fără studii
  • Tipul de locuri de muncă
    Direct
  • Domenii de activităţi
    Altele
  • Specializare
    Altele
  • Locația postului vacant
    în Moldova
Un anunț interesant? Impartașiți cu prietenii
  • Chişinău
Loading...