Lucrați de la distanță

Comrat 23 Mai 2024, 10:20 Vizualizări: 47
Post vacant: Specialist Serviciu Clienți

Responsabilitati:

-Oferirea de servicii de calitate pentru clienți prin diverse canale de comunicare.
-Rezolvarea cererilor și preocupărilor clienților în vederea satisfacerii pe deplin a nevoilor acestora.
- Colectarea feedback-ului clienților și transferul de informații pentru a îmbunătăți procesele de service.
- Pregătirea pentru munca în schimburi (3 schimburi din care să alegeți, 8 ore) și raportarea muncii efectuate.

Cerințe:

- Experiența anterioară în serviciul clienți este binevenită, dar nu este necesară.
-Abilități excelente de comunicare și organizare.
- Capacitatea de a lucra eficient în echipă și de a găsi soluții la probleme.
-Pregătire pentru formarea și dezvoltarea continuă în serviciul clienți.

Vă sugerăm:

- Formare și sprijin profesional în toate etapele muncii.
-Oportunități de carieră într-o companie dinamică și promițătoare.
- Echipă prietenoasă și mediu de lucru favorabil.
- Salarii competitive și bonusuri de performanță.
-Posibilitatea de a lucra la distanță.

Dacă sunteți gata să vă alăturați echipei noastre, vă rugăm să trimiteți răspunsul dvs. la Telegram @rabotaHR21 marcat „Specialist de servicii pentru clienți“". Va asteptam si suntem pregatiti sa oferim oportunitati profesionale interesante!

Сaracteristici

  • Forma de angajare
    Muncă la distanță
  • Programul de lucru
    Acasă
  • Studii
    Fără studii
  • Tipul de locuri de muncă
    Agenție
  • Domenii de activităţi
    Altele
  • Specializare
    Altele
  • Locația postului vacant
    în Moldova
Un anunț interesant? Impartașiți cu prietenii
  • Comrat
  • +37378154619
Loading...