Manager de chat la distatnta

Edineţ 24 Mai 2024, 09:51 Vizualizări: 56
Alăturați-vă echipei noastre prietenoase în rolul de Specialist în servicii clienți! Căutăm un profesionist energic și motivat, care împărtășește pasiunea noastră pentru serviciul clienți.
Responsabilități cheie:
Furnizarea de servicii de înaltă calitate pentru clienți prin intermediul canalelor noastre de comunicare.
Rezolvarea întrebărilor și preocupărilor clienților, urmărind satisfacția completă a acestora.
Culegerea de feedback de la clienți și comunicarea informațiilor către departamentele relevante pentru a îmbunătăți procesele de servire.
Disponibilitatea de a lucra în schimburi (3 schimburi la alegere, 8 ore) și de a furniza rapoarte de performanță.
Cerințe:
Experiența în domeniul serviciilor pentru clienți este binevenită, dar nu este obligatorie.
Abilități excelente de comunicare și organizare.
Abilitatea de a lucra eficient în echipă și de a rezolva probleme.
Dorința de a învăța și de a se dezvolta în domeniul serviciilor pentru clienți.
Oferim:
Formare profesională și sprijin în toate etapele de lucru.
Oportunitate de dezvoltare a carierei într-o companie dinamică și promițătoare.
Echipă prietenoasă și atmosferă de lucru de susținere.
Salariu competitiv și bonusuri pentru rezultate înalte.
Posibilitatea de a lucra de la distanță.
Dacă ești pregătit să devii parte din echipa noastră, trimite răspunsul tău în telegramă @Iann_Rec cu mențiunea „Customer Service Specialist”. Vă așteptăm și suntem gata să vă oferim oportunități profesionale interesante!

Сaracteristici

  • Forma de angajare
    Muncă la distanță
  • Programul de lucru
    Acasă
  • Studii
    Fără studii
  • Tipul de locuri de muncă
    Direct
  • Domenii de activităţi
    Altele
  • Specializare
    Altele
  • Locația postului vacant
    în Moldova
Un anunț interesant? Impartașiți cu prietenii
  • Edineţ
Loading...