Manager de chat de la distanță

Teleneşti 27 Mai 2024, 10:37 Vizualizări: 46
Căutăm un specialist talentat care este gata să crească și să se dezvolte împreună cu noi. Doriți să vă alăturați echipei noastre ca manager de cont? Vom fi bucuroși să primim răspunsul dumneavoastră!

CUNOAȘTEREA LIMBII RUSE ESTE O NECESITATE!

Responsabilități:
1. Furnizarea unui ciclu complet de servicii pentru clienți de cea mai înaltă calitate.
2. Organizarea unei comunicări eficiente și a unui răspuns prompt la solicitări.
3. Managementul activ al fluxului de lead-uri de calitate, dezvoltarea strategică a relațiilor cu clienții.
4. Elaborarea și implementarea strategiilor de menținere și extindere a bazei de clienți.
5. Pregătirea raportării.
6. Dorința de a lucra un schimb complet de lucru - 8 ore.

Cerințe:
1. Engleză la nivel intermediar sau superior.
2. Abilități excelente de comunicare și capacitatea de a răspunde rapid la solicitările clienților.
3. Abilitatea de a dezvolta și implementa strategii de retenție și dezvoltare a clienților.

Vă sugerăm:
1. Dezvoltare profesională într-o echipă prietenoasă.
2. Sprijinirea inițiativelor și schimbul deschis de experiență.
3. Posibilitatea muncii la distanță.
4. Atmosferă plăcută și de susținere.
5. Salarii competitive cu un salariu fix și un bonus pentru rezultate.
6. Plăți în timp util.
7. Posibilitatea de a primi avansuri.

Dacă sunteți interesat de postul nostru vacant, scrieți-ne în
Telegramă @mariaaam_hr. Așteptăm deja ca mesajul tău să îți spună
mai multe detalii despre oportunitățile din agenția noastră.

Сaracteristici

  • Forma de angajare
    Muncă la distanță
  • Programul de lucru
    Acasă
  • Studii
    Fără studii
  • Tipul de locuri de muncă
    Direct
  • Domenii de activităţi
    Altele
  • Specializare
    Altele
  • Locația postului vacant
    în Moldova
Un anunț interesant? Impartașiți cu prietenii
  • Teleneşti
Loading...