Manager de chat la distatnta

Ungheni 28 Mai 2024, 10:07 Vizualizări: 25
Vă invităm să faceți parte din echipa noastră în calitate de Agent Serviciu Clienți! Dacă ești gata să te dezvolți și să crești alături de noi, vom fi bucuroși să te vedem în rândurile noastre.

Responsabilitati principale:

Optimizarea procesului de service clienti in toate etapele.
Asigurarea comunicarii eficiente si raspuns prompt la solicitarile clientilor.
Gestionați fluxul de clienți potențiali de calitate și dezvoltați strategic relațiile cu potențialii clienți.
Dezvoltați și implementați strategii de reținere a clienților pentru a menține și extinde relațiile.
Raportare.
Programa:

8 ore într-una din turele propuse (alegeți dintre 3 opțiuni).
Cerințe pentru un candidat:

Limba engleză este cel puțin nivel intermediar.
Abilitati excelente de comunicare si capacitatea de a raspunde rapid la solicitarile clientilor.
Abilitatea de a dezvolta și implementa strategii de reținere și dezvoltare a clienților.
Noi oferim:

O abordare de management bazată pe încredere și responsabilitate reciprocă.
O abordare de conducere axată pe schimbul deschis de inițiative și sprijin.
Posibilitate de lucru de la distanta de acasa.
Atmosferă de lucru confortabilă și prietenoasă.
Salariu competitiv (rata +%).
Plăți la timp.
Posibilitatea de a primi avansuri.
Dacă ești interesat de acest post vacant, scrie-ne pe Telegram @Iann_Rec. Așteptăm cu nerăbdare mesajul dumneavoastră și vom încerca să răspundem cât mai curând posibil.

Сaracteristici

  • Forma de angajare
    Muncă la distanță
  • Programul de lucru
    Flexibil
  • Studii
    Fără studii
  • Tipul de locuri de muncă
    Direct
  • Domenii de activităţi
    Altele
  • Specializare
    Altele
  • Locația postului vacant
    în Moldova
Un anunț interesant? Impartașiți cu prietenii
  • Ungheni
Loading...