Operator de chat de la distanță

Bălţi 12 Iunie 2024, 13:10 Vizualizări: 33
Căutăm un specialist iscusit care să creeze o experiență unică pentru clienții noștri. Alăturați-vă echipei noastre și ajutați-ne să facem serviciul nostru cu adevărat special!

Responsabilități:

- Asigurarea unui serviciu de înaltă calitate pentru clienți
- Rezolvarea eficientă a solicitărilor și problemelor clienților, pentru ca fiecare dintre ei să se simtă special.
- Flexibilitate în programul de lucru (3 ture la alegere, a câte 8 ore) și raportarea activității.

Cerințe:

- Experiența în domeniul serviciului pentru clienți este binevenită, dar nu obligatorie - mai importantă este dorința și disponibilitatea de a învăța.
- Abilități excelente de comunicare și capacitatea de a conferi un farmec special situațiilor obișnuite.
- Abilitatea de a lucra în echipă și de a găsi soluții creative pentru diverse situații.
- Dorința de a se dezvolta continuu și de a-și îmbunătăți abilitățile în domeniul serviciului pentru clienți.

Oferim:

- Instruire și suport din partea echipei noastre de profesioniști.
- Oportunități de creștere profesională și de carieră în compania noastră dinamică.
- Un colectiv prietenos și sprijin în crearea unei atmosfere speciale la locul de muncă.
- Salariu competitiv și bonusuri pentru rezultate remarcabile.

Dacă sunteți gata pentru o aventură captivantă în lumea serviciului pentru clienți, alăturați-vă nouă! Scrieți-ne la adresa Telegram @works0102 și vom examina cu plăcere candidatura dumneavoastră.

Сaracteristici

  • Forma de angajare
    Muncă la distanță
  • Programul de lucru
    Acasă
  • Studii
    Fără studii
  • Tipul de locuri de muncă
    Agenție
  • Domenii de activităţi
    Altele
  • Specializare
    Altele
  • Locația postului vacant
    în Moldova
Un anunț interesant? Impartașiți cu prietenii
  • Bălţi
  • +380987 808183
Loading...