Angajăm contabil

Chişinău 20 Octombrie 2024, 17:45 Vizualizări: 43
✅ Vino în echipă Lux Garden!

Suntem o companie specializată în plante decorative și grădinărit, în căutare de contabil cu experiență pentru a se alătura echipei noastre dinamice.

Dacă ai abilități excelente de gestionare a finanțelor și îți dorești să lucrezi într-un mediu verde și prietenos, această poziție este pentru tine!

✅ Responsabilități:

• Gestionarea evidenței contabile complete a companiei
• Întocmirea situațiilor financiare și a rapoartelor contabile
• Verificarea și gestionarea facturilor și documentelor financiare
• Colaborarea cu echipa pentru realizarea bugetelor și previziunilor financiare
• Respectarea legislației în vigoare și a termenelor limită

✅ Cerințe:

• Experiență minimă de 2 ani în contabilitate
• Cunoștințe solide de legislație fiscală și contabilă
• Abilități de utilizare a programelor de contabilitate
• Atenție la detalii și capacitate de organizare
• Abilitatea de a lucra în echipă și de a respecta termenele
• Lucru cu programa 1C

✅ Beneficii:

• Pachet salarial atractiv, corelat cu experiența și performanțe
• Mediu de lucru plăcut, într-o companie cu tradiție și stabilitate
• Oportunități de dezvoltare profesională
• Acces la produsele noastre de grădinărit la prețuri avantajoase

Dacă te regăsești în acest profil, trimite CV-ul tău la adresa de email sau contactează-ne la numărul de telefon:

[email protected]
✅ 060824999| 060529093

Te așteptăm să faci parte din echipa noastră!

Сaracteristici

  • Forma de angajare
    Permanent
  • Programul de lucru
    Full time
  • Studii
    Superioare
  • Tipul de locuri de muncă
    Direct
  • Domenii de activităţi
    Jurisdicție și contabilitate
  • Specializare
    Contabili
  • Locația postului vacant
    în Moldova
Un anunț interesant? Impartașiți cu prietenii
  • Chişinău
  • +37360 529093
Loading...