Объявление больше не публикуется на сайте

Depozitar în secţia metize (salariu de la 10500 lei)

Кишинёв 26 Апреля 2024, 11:55 Просмотров: 2343
Responsabilități:
- Recepționarea și eliberarea mărfii în/din depozit (elemente de fixare - metize: bolturi, şuruburi, piuliţe şi altele);
- Depozitarea mărfii în depozitul magazinului;
- Evidența mărfurilor la depozit, participarea la inventariere.

Cerințe:
- Persoană onestă și responsabilă;
- Seriozitate și punctualitate.

Oferim:
- Angajare oficială, pachet social complet;
- Concediu anual plătit (28 zile);
- Salariu de la 10500 lei;
- Lucru într-un oficiu nou și modern;
- Lucru într-o echipă tînără și activă;
- Perspectivă de dezvoltare profesională și de carieră;
- Uniforma de lucru.

Locul de muncă: str. Uzinelor 169, sec. Ciocana, mun. Chişinău.

TRIMITE ACUM CV-ul tau la e-mail: [email protected] sau SUNĂ ACUM 062-029-997
web: www.metancor.md

Характеристики

  • Форма занятости
    Постоянная
  • График работы
    Полный день
  • Образование
    Среднее
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Транспорт, логистика, складское хозяйство
  • Специализация
    Кладовщики
  • Расположение вакансии
    в Молдове
  • Кишинёв