Operator casier (13000-14000 lei)

Кишинёв 1 Мая 2024, 11:51 Просмотров: 1511
Responsabilități generale:
- Emiterea şi evidenţa facturilor fiscale;
- Evidența operațiunilor de casă;
- Păstrarea competentă şi veridică a evidenţei contabile;
- Deservirea clienților persoane fizice și juridice.

Cerințe:
• Studii în domeniul contabil (de preferinta);
• Buna utilizare a MS Office, Excel, 1C;
• Experiență în domeniul casierie si contabilitate.

De ce să te alături companiei VOLTA?
Vei avea parte de angajare oficială într-un oficiu confortabil şi modern.
Vei primi un salariu motivant şi întreg pachetul social.
Vei avea posibilitatea de a participa la diverse cursuri de dezvoltare.
Vei fi înconjurat de colegi pozitivi şi cu pasiune de muncă.
Beneficiezi de un bon de masă la una din cele mai gustoase cafenele din oraş.

Candidații care corespund cerințelor, sunt rugați să expedieze CV-ul la:
E-MAIL: [email protected]
INFORMAŢII: 079 996 399

VĂ DORIM O CARIERĂ DE SUCCES!

Характеристики

  • Форма занятости
    Постоянная
  • График работы
    Полный день
  • Образование
    Высшее
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Рестораны, общественное питание
  • Специализация
    Администраторы
  • Расположение вакансии
    в Молдове
Поделитесь объявлением с друзьями
  • Кишинёв
  • +37379 996399