Casier - operator

Кишинёв 26 Марта 2019, 01:00 Просмотров: 863
Cerințe:

- Studii medii de specialitate (Contabilitate, Finanțe sau Economie);
- Comunicabilă, ambițioasă, responsabilă, punctuală, inițiativă, fire dinamică și pozitivă;
- Experiență la un post similar constituie un avantaj;
- Experiență în lucru cu banii și facturile fiscale;
- Cunoaşterea limbilor română şi rusă.

Responsabilități:

- Deservirea persoanelor juridice și fizice;
- Deservirea clienților și ținerea corectă și la zi a evidenței contabile;
- Întocmirea zilnică a Registrului de casă;
- Întocmirea documentelor primare (emiterea facturilor fiscale, cecurilor, permutări interne);
- Efectuarea rapoartelor lunare pe facturile și documentele de casă eliberate;
- Alte activități contabile.

Oferim:

- Posibilitate de a face parte dintr-o echipă profesionistă, tînără și creativă;
- Instruire și oportunități de dezvoltare;
- Pachet social și un sistem de salarizare motivant de 7000 lei;
- Bon de masa.

Candidații care corespund cerințelor, sunt rugați să expedieze CV-ul cu anexarea pozei la:
e-mail: [email protected]
tel/: 079996399
Vă rugăm să indicați postul pentru care optați.
Vă dorim o carieră de Succes!

Получи займ

Подать заявку

  • Объявление от
    компании

Характеристики

  • Форма занятости
    Постоянная
  • График работы
    Полный день
  • Образование
    Среднее специальное
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Торговля и продажи
  • Специализация
    Продавцы, кассиры
  • Расположение вакансии
    в Молдове
Поделитесь объявлением с друзьями
  • Кишинёв
  • +37379 996399