Informatii privind locuri de munca la depozit Mettro in Germania.

Кишинёв 17 Января 2020, 12:25 Просмотров: 13578
Informatii privind locuri de munca la depozit Mettro in Germania. Compania,, FallWork,, angajeaza personal necalificat la depozit Mettro in Germania

Se cauta urgent 8 persoane femei barbati cat si cupluri pentru munca in depozite la sortat si etichetat fructe si legume pe banda.
Salarizarea se face la cu 8.20 euro/ora iar orele extra cu 9.80 euro/ora net.
Se lucreaza 5 zile pe saptamana, 8 -10ore pe zi in doua schimburi.
Benefici din partea angajatorului aveti
- transportul
- cazarea (221euro) se opreste din salariu.
- asigurare medicala
- o masa pe zi.

Cerinte:
- apt fizic ptr manipularea marfurilor
- minime cunostiinte de operare PC
- perosana serioasa, responsabila
- cunoasterea numerelor in limba germana pina 99.

Descrierea jobului

Fisa postului:
- manipularea marfurilor (incarcare/descarcare)
- intocmirea fizica a comenzilor
- intocmirea notei de cantar
- expunerea marfurilor in sala de vanzare si afisarea preturilor
- curatenia in spatiile de vanzare si depozitare

Contractele sunt pe o perioada de 6 luni cu posibilitate de prelungire iar toate contractele sunt prin fortele de munca cu toate formele legale.
PS. Pasapoarte UE obligatoriu!!!

Характеристики

  • Форма занятости
    Удаленная работа
  • График работы
    Полный день
  • Образование
    Без образования
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Производство, промышленность
  • Специализация
    Рабочие
  • Расположение вакансии
    за рубежом
Поделитесь объявлением с друзьями
  • Кишинёв
  • +37378 041488
  • +37378 041499