Asistentă medicală- Salariu ATRACTIV!

Кишинёв 30 Марта 2020, 19:20 Просмотров: 3077
Post vacant – Asistentă medicală:
Responsabilităţi:
• oferirea asistenţei medicale pacienților în conformitate cu fişa de post
• respectarea standardelor companiei
Cerințe:
• Studii medicale
• Experienţă de succes în funcție de asistentă medicală în domeniul dializei, anesteziologiei/ terapiei intensive, chirurgiei, terapiei (sala de proceduri preferabil condiții spitalicești)
• Personalitate flexibilă, energică, responsabilă, dornică de a învăţa lucruri noi
• Personalitate orientată spre pacient-client
• Cunoașterea limbilor română şi rusă
• Abilităţi de lucru la calculator (Microsoft Office)
• Reședința, or. Chișinău (telecentru) preferabil în apropieriea străzii N. Testemițianu
Beneficii oferite:
• Salariu atractiv, pachet social
• Posibilitate de a construi o carieră pe termen lung într-o companie cu capital străin, care lucrează la standarde internaționale
• Șansa de a oferi, alături de noi, servicii medicale la standarde internaționale
• Condiții ultramoderne de lucru, dotări tehnice, echipament modern si toate cele necesare pentru a desfășura activitatea calitativ
• Uniformă și încălțăminte de lucru din contul instituției
CV-urile se recepţionează la adresa de e-mail:
(vă rugăm să indicaţi poziţia pentru care aplicaţi). Pentru mai multe informații puteți contacta Departamentul resurse umane la următoarul număr de telefon: 060818885

Характеристики

  • Форма занятости
    Постоянная
  • График работы
    Полный день
  • Образование
    Среднее специальное
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Медицина, фармацевтика
  • Специализация
    Медицинский персонал
  • Расположение вакансии
    в Молдове
Поделитесь объявлением с друзьями
  • Кишинёв
  • +37360 818885