Объявление больше не публикуется на сайте

MANAGER vinzari or. CAHUL

Кагул 13 Мая 2019, 11:02 Просмотров: 1212
Compania anunţă concurs de suplinire a postului vacant de Manager Vînzări în Cahul.

Responsabilitati:

• Stabilirea, dezvoltarea şi mentinerea relaţiilor cu clienţii;
• Analiză, prelucrare a datelor şi raportare,
• Promovarea serviciilor companiei;

Cerinţe faţă de candidat:

• Studii superioare absolvite;
• Experienţă cu volume mari de vînzări ,
• Personă puternică orientată către vînzări şi client,
• Cunoaşterea limbilor română, rusă;
• Abilităţi excelente de comunicare şi negociere;
• Competenţe excelente de lucru în echipa;

Condiţii:

- activitate cu program complex;
- implicare 100 %;
- Salariu atractiv;

Dacă profilul şi aspiraţiile d-stră corespund descrierii rugăm să transmită CV-urile cu fotografia inclusa, la adresa de e-mail: [email protected].
Doar persoanele selectate vor fi contactate.

Характеристики

  • Форма занятости
    Постоянная
  • График работы
    Полный день
  • Образование
    Среднее специальное
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Торговля и продажи
  • Специализация
    Менеджеры по работе с клиентами
  • Расположение вакансии
    в Молдове
  • Кагул