Объявление больше не публикуется на сайте

Medic cosmetolog/dermatolog/

Кишинёв 12 Марта 2020, 11:09 Просмотров: 1126
Estetic Laser Centru anunță post vacant pentru suplinirea poziției de Medic Cosmetolog, Medic Dermatolog.
În 2016 salonul a intrat în top 100 Branduri din R. Moldova, top realizat de revista VIP MAGAZIN.

Responsabilităţi:
- Oferirea consultatiilor, stabilirea diagnosticului și tratarea problemelor pielii;
- Efectuarea procedurilor cosmetice comune sau specializate, utilizând aparate de ultimă generație;
- Asigurarea unui nivel înalt de deservire a clientului prin comunicare eficienta și proceduri făcute calitativ.

Cerințe față de candidat:
- Studii specializate medicale și/sau în cosmetologie;
- Experiența profesională nu e obligatorie, dar va fi un avantaj
- Nivel avansat de cunoaștere a limbilor română și rusă, cunoașterea limbii engleze va fi un avantaj;
- Dorință de învățare continuă, comunicare eficientă și orientare pe rezultat;
- Amabilitate, orientare pe client.

Beneficii:
- Autodezvoltare și creștere profesională;
- Posibilitatea de a activa în cadrul unei echipe tinere, dinamică și profesionistă;
- Salon cu design chic, cu specialiști calificați și servicii de înaltă calitate;
- Salariul atractiv bazat pe performanța și nivelul de deservire a clienților.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul împreună cu o poză,
indicând postul solicitat, prin e-mail: [email protected]

Informaţii suplimentare la tel: (+373 79) 90 60 03
Vor fi contactate doar persoanele selectate.

Характеристики

  • Форма занятости
    Постоянная
  • График работы
    Полный день
  • Образование
    Среднее специальное
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Медицина, фармацевтика
  • Специализация
    Медицинский персонал
  • Расположение вакансии
    в Молдове
  • Кишинёв