Объявление больше не публикуется на сайте

Vinzator-consultant produse cosmetice 5500 lei

Кишинёв 22 Сентября 2020, 12:45 Просмотров: 1805
Compania Lash Shop angajeaza vinzator-consultant in magazin de produse pentru extensii gene, brow henna etc. Ne aflam in spate la Teatrul de Opera si Balet.

Esti candidatul ideal daca:
-ai experienta in vinzari
-esti o fire prietenoasa iti place sa comunici cu oamenii
-esti o fire harnica si cu initiativa
-esti o persoana flexibila

Responsabilitati:
-vinzarea marfurilor catre clientii magazinului
-evidenta casei
-prelucrarea comenzilor de pe saitul companiei www.lashshop.md (instruim)
-consultarea clientilor telefonic, pe chat, retele de socializare
-administrarea conturilor de Fb, Instagram
-cunoastere limba rom/rusa oral si scris

Oferim:
-salariul 5500 lei pentru jumatate de luna cu posibilitate de crestere
-program 7 zile/7 zile (luni-duminica), deci 15 zile lucratoare in luna
-angajare oficiala

Характеристики

  • Форма занятости
    Постоянная
  • График работы
    Сменный
  • Образование
    Среднее
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Торговля и продажи
  • Специализация
    Продавцы, кассиры
  • Расположение вакансии
    в Молдове
  • Кишинёв