Объявление больше не публикуется на сайте

Programator 1C / 1С Программиста

Кишинёв 5 Апреля 2019, 08:45 Просмотров: 240
Companie din domeniul materialelor de construcții,, BPM TRADE " SRL anunță recrutarea persoanelor în funcția de Programator 1C
Abilităţi
1. Deținerea experienţei în domeniul programării 1C
2. Cunoașterea platforma 1C: Întreprindere 8 (componentele şi mecanismele de lucru)
3. Cunoașterea limbajul de programare pentru elaborarea programelor 1C: Întreprindere 8
4. Deținerea experienței în automatizarea întreprinderilor mici şi mijlocii prin intermediul platformei 1C

Responsabilități:
1. Implementarea programelor pe baza platformei 1C: Întreprindere 8, conform caietului de sarcini
2. Proiectarea structurii de date, arhitectura bazelor de date în cadrul platformei 1C
3. Modificarea configurației bazei 1C: Întreprindere 8
4. Colectarea şi administrarea versiunilor produselor software
5. Deținerea certificatelor 1C

Va constitui un avantaj:
- Prezenţa certificatelor 1C
- Experiența practică în proiecte de integrare a sistemelor în baza 1C

Avantaje:
- Salariu atrăgător,
- Grafic flexibil de muncă.

mun. Chișinău, Str. Uzinelor 84
www.bpm.md
e-mail: [email protected]
Tel. contact: 060300636

Характеристики

  • Форма занятости
    Постоянная
  • График работы
    Гибкий график
  • Образование
    Высшее
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Информационные технологии
  • Специализация
    Программисты
  • Расположение вакансии
    в Молдове
  • Кишинёв