Объявление больше не публикуется на сайте

Manager Logistică – 7000 lei (or. Chișinău)

Криково 26 Февраля 2019, 10:49 Просмотров: 302
Beneficii:

- Salariu motivant (30 lei/h)
- Sistem de bonusuri lunare
- Combustibil (până la 1.30 lei/km)
- Schimb de uleiuri, filtre
- Posibilitatea de a lucra în echipă tânără și ambițioasă

Cerințe față de candidat:

- Experiență în domeniul management
- Abilități excelente de operare în Microsoft Excel
- Bune abilități de comunicare scrisă și orală în limba română (maternă)
- Abilități de muncă în echipă
- Automobil personal

Responsabilități:

- Coordonează echipelor responsabile de publicitate
- Planifică, organizează și controlează procesului de lucru
- Asigură funcționarea optimă a fluxului logistic din cadrul companiei
- Actionează activ în vederea soluționării potențialelor probleme care pot apărea in fluxul logistic

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa de e-mail: [email protected]

Характеристики

  • Форма занятости
    Постоянная
  • График работы
    Полный день
  • Образование
    Среднее специальное
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Транспорт, логистика, складское хозяйство
  • Специализация
    Водители
  • Расположение вакансии
    в Молдове
  • Криково