Объявление больше не публикуется на сайте

Cuplu pentru întreținere curatenie locație de evenimente 15000 lei/per

Кишинёв 1 Августа 2019, 13:00 Просмотров: 976
Avem nevoie de cuplu pentru intretinerea curateniei intr-o locatie de evenimente.
Responsabilități principale:
- Răspunde de întreținerea si curățenia spatiilor interioare si exterioare ale restaurantului;
- Executa operațiunile de curățenie prin maturare, ștergere, lustruire, strângere si sortare deșeuri;
- Răspunde de utilizarea corecta si optima a materialelor si produselor de curățenie din dotare;
- Reparații si amenajări;
- Urmărește ca spatiile de care răspunde sa nu fie acoperite cu deșeuri de orice natura;
- Executa alte sarcini trasate de superior.
Condiții:
- Lucru 6 zile pe săptămâna, program 10 h/ zi;
- Contract pentru 3 luni;
- Persoane serioase, muncitoare si disciplinate;

- Cetățenie romana (un avantaj).
- Experienta in domeniul curateniei (hotel, restaurant).

Oferim:
- Cazare si prânz asigurat;
- Venit lunar 15000 lei/persoana
- Transport tur-retur asigurat.

Характеристики

  • Форма занятости
    Временная
  • График работы
    Полный день
  • Образование
    Среднее
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Персонал для дома
  • Специализация
    Домработницы
  • Расположение вакансии
    в Молдове
  • Кишинёв