Объявление больше не публикуется на сайте

Vânzător - consultant salariu de la 8000 lei

Кишинёв 11 Ноября 2019, 08:43 Просмотров: 963
Misiune post: Gestiunea relaţiilor cu clienţii in magazinele companiei pentru creșterea vânzarilor și menținerea imaginii pozitive a brandului.

Principalele responsabilităţi:
• Asigurarea unor servicii de înalta calitate, pentru atragerea si menținerea clienților;
• Identificarea necesităţilor şi preferinţelor clienţilor;
• Consilierea şi ghidarea clienţilor cu privire la produsele magazinului.

Cerinţe:
• Studii medii sau superioare finisate;
• Cunoaşterea limbii române și ruse;
• Experienţă în vînzări și consultanţă va constitui un avantaj.

Profilul candidatului:
• Abilităţi de comunicare;
• Responsabilitate şi organizare eficientă a timpului;
• Capacitate de relaţionare, rezistenţă la stres;
• Simţ comercial şi capacitate de convingere;
• Iniţiativă, integritate şi obiectivitate;
• Atenţie la detalii;
• Orientare spre rezultat;
• Orientare spre client.

Particularităţile postului:
• Grafic de lucru flexibil, munca în schimburi;
• Sistem de motivare adaptat necesităţilor angajatului;
• Posibilitate de creştere salarială şi funcţională.

Persoanele care doresc să devină parte a echipei COQUETTE sunt invitate să depună CV-ul și o poză, indicând postul solicitat la adresa de e-mail:
Vom contacta doar persoanele selectate.

Характеристики

  • Форма занятости
    Постоянная
  • График работы
    Сменный
  • Образование
    Среднее
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Торговля и продажи
  • Специализация
    Продавцы, кассиры
  • Расположение вакансии
    в Молдове
  • Кишинёв