Объявление больше не публикуется на сайте

Medic la Centru de Dializă or. Cahul

Кишинёв 13 Ноября 2020, 08:30 Просмотров: 1036
Centru de Dializă din or. Chișinău, VINO! să faci parte din cea mai bună echipă!
Angajăm:
Medic Nefrolog, Urolog sau (Reanimatolog, Internist, Pediatru)
Cerințe:
- studii superioare complete; rezidențiat, /internatura/ secundariat în specialitate Nefrologie, Urologie sau (Internist, Pediatru, Reanimatolog- cu competență în dializă)
- experiență pozitivă pe specialitate
- categorie preferabil superioară - obligatoriu valabilă
- persoană competitivă, responsabilă, flexibilă, comunicativă,
- cunoașterea fluentă a limbii române, ruse
- cunoașterea calculatorului

Responsabilități principale:
- Asigurarea procesului de diagnostic şi tratament al pacienţilor cu insuficienţa renală cronică terminală tratată prin diferite metode de substituţie a funcţiei renale;
- Asigurarea controlului adecvat asupra stării pacientului (ex. examenul obiectiv, măsurarea tensiunii arteriale şi pulsului etc. ) pe parcursul şedinţei de dializă şi în timpul aflării pacientului în sală de tratament;
- Contribuţie la fluxul documentar al unităţii de dializă în conformitate cu cerinţele Angajatorului şi prevederile legislaţiei naţionale
Oferim:
- Angajre oficială, salariu atractiv
- instruire/ stajiere profesională la necesitate cursurile "competență în dializă"
- condiții de muncă ultramoderne
- posibilitate de a construi o carieră pe termen lung într-o companie cu capital străin, care lucrează la standarde internaționale

CV-urile se recepţionează la adresa [email protected] tel; 060818885

Характеристики

  • Форма занятости
    Постоянная
  • График работы
    Полный день
  • Образование
    Среднее специальное
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Медицина, фармацевтика
  • Специализация
    Врачи
  • Расположение вакансии
    в Молдове
  • Кишинёв