Объявление больше не публикуется на сайте

Registrator la receptie Centru de Dializă or. Cahul

Кагул 17 Февраля 2020, 08:30 Просмотров: 1058
Registrator la recepție în Centru de Dializă din or. Cahul
Responsabilitățile Principale:
1. Controlul asupra intrării / ieşirii personalului, pacienţilor, vizitatorilor;
2. Participare în operarea bazei de date şi activităţi administrative ale unităţii de dializă, inclusiv: înregistrare, corespondenţă, expedieri, receptionarea apelurilor interne si redectionarea lor, comunicare internă, interpretarea si redectionarea notelor informative, elaborarea documentatiei companiei în conformitate cu Regulamentul intern al Centrului de Dializa.
3. Ajutorarea medicului-şef şi asistenta-şefa a unităţii de dializă în gestionarea articolelor de uz medical şi paramedical în baza contractelor respective şi documentaţiei interne;
4. Monitorizarea și întroducerea în soft-ul specializat datelor privind transportarea pacienţilor în/ din unitate de dializă;
5. Pregatire și prezentare spre aprobare medicului-șef rapoartelor specializate necesare.
6. Supravegherea vizuală pe teritoriul unităţii de dializă;
Cerințe:
Studii medii speciale/superioare
Este binevenită experiența in domeniul de registrator
Cunoștințe la nivel de utilizator a MS Office, Word, Excel, navigare Internet;
Persona comunicabilă, responsabilă, energică, flexibilă, cultă, cunoscătoare a bunurii maniere.
Capacitatea de planificare și analiză, raportare
Cunoașterea limbilor română rusă la nivel avansat.
Reieșind din planificarea dezvoltării regionale este binevenită reședința în orașul Bălți.
Salariu atractiv
Cv-rile le primim pe [email protected]

Характеристики

  • Форма занятости
    Постоянная
  • График работы
    Полный день
  • Образование
    Высшее
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Офисный персонал
  • Специализация
    Офис-менеджеры, секретари
  • Расположение вакансии
    в Молдове
  • Кагул