Объявление больше не публикуется на сайте

Angajam Stivuitoriști (Карщик) la lucru în depozit, Chișinău

Кишинёв 8 Апреля 2019, 13:30 Просмотров: 581
Alege să lucrezi în una din cele mai mari companii de producere și distribuție din Chișinău

Beneficiile care ți le oferim:
* Salariu de la 6000-7000 lei (curat la mână)
* Sistem de bonusare pentru performanțe
* Îți achităm 40 lei pentru masa, adițional la salariu
* Primești salariul lunar și un avans la jumătate de lună
* Ai orar standard de lucru: 8 ore un schimb
* Ești remunerat 200% pentru orele suplimentare
* Ești angajat conform legii – cu poliță medicala și concedii plătite
* Asigurăm transportare gratuită, uniforma de lucru
* Sâmbătă și duminica - zile de odihnă

Cerințe față de candidat:
* Disponibilitate de a lucra în schimburi
* Experiență minima de lucru

Responsabilități:
* Vei avea de manipulat paletele cu produse
* Vei respecta locațiile din raft la recepție și eliberare produs
* Vei participa la activități generale în cadrul secției

Cauți un loc de muncă stabil, condiții de muncă echitabile și un angajator de încredere?
Sună acum la +373 68 733 882 și îți oferim mai multe detalii.

Începe a lucra de mâine!

Характеристики

  • Форма занятости
    Постоянная
  • График работы
    Сменный
  • Образование
    Без образования
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Транспорт, логистика, складское хозяйство
  • Специализация
    Грузчики
  • Расположение вакансии
    в Молдове
  • Кишинёв