Объявление больше не публикуется на сайте

Angajarea in funcția de Manager in turism

Кишинёв 28 Июня 2019, 20:00 Просмотров: 886
Întreprinderea "EXOTIC-TUR" SRL anunță concurs pentru selectarea si angajarea in funcția de Manager in turism.
Atribuții de baza a Manager in turism vor constitui:
Comercializarea pachetelor turistice, in conformitate cu standartele si politicile companiei
- Selectarea si prezentarea ofertei
- Incheierea contractului turistic
- Indeplinirea sarcinilor zilnice;
- Mentinerea relatiei cu clientii
-Efectuarea rapoartelor lunare.
-plasarea ofertelor pe saitul companiei.
Cerinte fata de candidati:
• studii superioare in domeniul turismului sau certificat turistic.
• cunoasterea avansata a limbii de stat si ruse, engleze (la nivel mediu) (sunt apreciate si alte cunostinte in domeniul lingvistic);
• cunoasterea calculatorului: MS Word, Internet, MS Excel;
• abilitati de adaptare volumului de munca;
• experienta de munca;
• abilitati inalte de comunicare si negociere;
• abilitati de lucru independent si in echipa;
• organizare inaltă;
Pentru aplicare, urmeaza sa se prezinte:
• curriculum Vittae;
Vor fi contactati telefonic si invitai pentru interviu doar candidaţii selectaţi in urma concursului CV.
CV tranmiteti la e-mail: [email protected]

Характеристики

  • Форма занятости
    Постоянная
  • График работы
    Полный день
  • Образование
    Высшее
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Туризм, гостиничное дело
  • Специализация
    Менеджеры по туризму
  • Расположение вакансии
    в Молдове
  • Кишинёв