Operator Call-Center

Кишинёв 29 Апреля 2024, 09:12 Просмотров: 549
Ești în căutarea unui loc de munca stabil? Iți place să comunici?
Crezi că deții abilitați de gestionare a unei situații limită?
Daca consideri ca îndeplinești cerințele menționate pentru candidatul pe care îl căutam, așteptam CV-ul dumneavoastră.

Cerințe:

- experiență de lucru cu clientii (ex: vînzare în magazine, operator Call Center)
sau e-commerce;
- vorbirea fluentă (cu dicație bună) în limba română și rusă;
- abilități de comunicare și negociere;
- cunoştinţe operare PC (nivel de utilizator);
- disponibilitatea de a învăța rapid și dorința de a crește;
- sociabilitate, tact, responsabilitate, precizie, punctualitate;
- stabilitate emoțională;

Responsabilitati:

- recepționați apelurile primite;
- efectuarea apelurilor "fierbinți" și "reci";
- oferirea de consultanță tehnică în magazinul on-line de chat online;
- procesarea comenzilor în interfața magazinului online și în 1C;

Oferim:

• Posibilitate de a face parte dintr-o echipă profesionistă, tînără și creativă;
• Instruire și oportunități de promovare;
• Pachet social și un sistem de salarizare motivant
• Bonus de masă.

Candidații care corespund cerințelor, sunt rugați să expedieze CV-ul cu anexarea pozei la:
e-mail: [email protected]
tel/fax: 079996399
Vă rugăm să indicați postul pentru care optați.

Характеристики

  • Форма занятости
    Постоянная
  • График работы
    Полный день
  • Образование
    Среднее специальное
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Маркетинг, реклама, PR
  • Специализация
    Маркетологи
  • Расположение вакансии
    в Молдове
Поделитесь объявлением с друзьями
  • Кишинёв
  • +37379 996399