Объявление больше не публикуется на сайте

Va propunem sa lucrati in Belgia la depozit.

Кишинёв 21 Февраля 2024, 11:20 Просмотров: 16228
Compania angajeaza personal necalificat la depozit de produse in Belgia, or. Hasselt.
FARA COMISION!!!

Se cauta urgent persoane barbati cat si cupluri pentru munca in depozitul de produse alimentare.
Salarizarea se face la cu 14.48 euro/ora brutto - 9.17 euro/ora net.
Se lucreaza 5 zile pe saptamana, 10 ore pe zi.
Beneficii din partea angajatorului:
- transportul asigurat.
- cazarea GRATIS. (+ 7 euro Wi-Fi)
- asigurare medicala
- 2 pauze de masa pe zi.

Cerinte:
- apt fizic ptr manipularea marfurilor.
- minime cunostiinte de operare PC.
- perosana serioasa, responsabila

Descrierea jobului

Fisa postului:
- manipularea marfurilor (impachetarea/incarcare/descarcare).
- intocmirea fizica a comenzilor.
- intocmirea notei (de marfa).
- expunerea marfurilor in sala de vanzare si afisarea preturilor.
- curatenia in spatiile de vanzare si depozitare.

Contractele sunt pe o perioada nedeterminata si sunt intarite prin agentia fortele de munca cu toate formele legale.
PS. Pasapoarte UE obligatoriu!!! FARA COMISION!!!

Характеристики

  • Форма занятости
    Постоянная
  • График работы
    Полный день
  • Образование
    Среднее
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Производство, промышленность
  • Специализация
    Рабочие
  • Расположение вакансии
    за рубежом
  • Кишинёв