Объявление больше не публикуется на сайте

Polonia-depozit de produse cosmetice. Plecare RAPIDĂ.

Кишинёв 17 Декабря 2021, 08:05 Просмотров: 2771
CANDIDATUL IDEAL
Experiența nu este obligatorie, dar poate reprezenta un avantaj în viitorul proces de lucru;
Trebuie să fie sănătos și apt de muncă fizică;
În depozitul dat pot munci și cupluri, dar pentru sarcini diferite.
DESCRIEREA JOBULUI
Ambalarea și etichetarea produselor;
Încărcarea și descărcarea comenzilor din camioane;
Formarea comenzilor pentru livrare;
Pregătirea spațiilor pentru depozitare.
CAZARE
Cazare este gratuită. Serviciile comunale le achită angajații.
BENEFICII​
Avans după 2 săptămâni de lucru;
Condiții foarte bune de muncă;
Uniforme oferite de angajator.
OFERIM
Un salariu care încep cu 700 EURO/lună;
Un contract de muncă de minim 3 luni, fiecare contract poate fi extins dacă angajatorul este mulțumit;
Posibilitatea obținerii pensiei de la statul polonez.

PLECARE RAPIDĂ DOAR CU PAȘAPORT BIOMETRIC.
Pentru detalii așteptăm apelul dumneavostră! Telefon de contact: 067179101
Ne puteți găsi: Chișinău strada Ștefan cel Mare nr. 64 oficiul Birja. md.

Характеристики

  • Форма занятости
    Постоянная
  • График работы
    Полный день
  • Образование
    Без образования
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Транспорт, логистика, складское хозяйство
  • Специализация
    Кладовщики
  • Расположение вакансии
    за рубежом
  • Кишинёв