Объявление больше не публикуется на сайте

Timplar(la frezat si gaurit usi)

Кишинёв 4 Августа 2020, 10:21 Просмотров: 492
Te invitam sa faci parte din echipa noastra
Cerinte fata de candidat:
Cunoasterea limbii de stat si ruse;
Experienta obligatorie;
Seriozitate, responsabilitate, flexibilitate, disciplina.

Responsabilitati de baza:
Efectuarea lucrarii de scurtare, taiere, gaurire a usilor;
Manipularea marfurilor in depozit conform instructiunilor Depozitarului;
Despachetarea, impachetarea usilor dupa necesitate;
Verificarea marfurilor eliberate clientului;

Oferta Companiei:

Salariul - 8000-10000 lei
Program de munca: L-V 08:30-17:30,Simbata 08:30-15:00;
Conditii favorabile de lucru; (Prinzul gratuit, apa, ceai, cafea)
Mediu de lucru placut, stabil, colectiv prietenos.
Candidatii care corespund cerintelor, sunt rugati sa expedieze CV-ul cu poza la
e-mail: [email protected]
Pentru mai multe detalii, apeleaza-ne: 069632999
Adresa: str. Uzinelor 2,
Bunescu Plus SRL
Doar persoanele selectate vor fi contactate si invitate la interviu.

Характеристики

  • Форма занятости
    Постоянная
  • График работы
    Полный день
  • Образование
    Среднее специальное
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Производство, промышленность
  • Специализация
    Рабочие
  • Расположение вакансии
    в Молдове
  • Кишинёв