Объявление больше не публикуется на сайте

Operator la masina de modelat aluat

Кишинёв 21 Июня 2022, 10:12 Просмотров: 1616
Operator la masini de modelat aluat
Responsabilități:
- Îndeplineşte zilnic normele de muncă cerute (punerea aluat in buncher, formarea tipurilor de biscuiti conform dozarii);
- Îşi menţine locul de muncă în ordine.

Cerinte:
- Cunoasterea operatiunilor la masini de modelare prezinta un avantaj;
- Abilitatea de a lucra în echipă;
- Cunoașterea tehnologiilor și metodelor de preparare a produselor de patiserie prezinta un avantaj;
- Cunoașterea normelor și cerințelor sanitare;
- Responsabilitate, disciplină, sirguinta, creativitate, viteză de lucru.

Oferim:
• Salariu competitiv, plătit la timp, și beneficii extrasalariale;
• Regim de lucru în ture, 2/2;
• Prînz asigurat de către companie;
• Un mediu de lucru eficient, tânăr și dinamic;
• Posibilitatea de creștere și instruire profesională.

Persoanelei interesate rugăm să ne contacteze la numărul de telefon 076700148 sau să ne expedieze CV-ul cu indicarea functiei la adresa de e-mail: [email protected], sau sa ne viziteze pe adresa: m. Chișinău, str. Uzinelor 17/2, et. 3.

Характеристики

  • Форма занятости
    Постоянная
  • График работы
    Сменный
  • Образование
    Среднее специальное
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Производство, промышленность
  • Специализация
    Рабочие
  • Расположение вакансии
    в Молдове
  • Кишинёв