Объявление больше не публикуется на сайте

Responsabil curățenie la o fabrica de confectii – plata cu ziua

Кишинёв 4 Июня 2020, 09:05 Просмотров: 235
Alege să muncești cu ziua / săptămâna sau luna agent de curățenie (femeie de serviciu) în sala unei fabrici de confecții din sectorul Ciocana, Chișinău.

Vei avea:
* salariul achitat în fiecare zi
* remunerare calculata din orele lucrate pe zi
* curat la mână de la 220 lei pe zi
* orar de munca care îți convine: de 8 ore pe zi
* salariului achitat chiar din prima zi de lucru
* câștig lunar de la 4000-7300 lei în dependență de numărul total de ore lucrate
* remunerare suplimentară a orelor supra program
* remunerare suplimentară în zilele de odihnă / sărbători
* angajare conform legii - cu poliță medicală și concedii achitate
* condiții confortabile de muncă în magazine luminoase cu aer condiționat
* echipament specializat, uniformă și toate necesare pentru lucru Cerințe:
* Vârsta și experiența nu contează
* Lucru potrivit dacă locuiți în sectorul Ciocana

Locația: Fabrica este amplasata pe strada Mesterul Manole 20

Responsabilități: Asigurarea curățeniei în sala de producere

Vrei să lucrezi, cauți un loc de muncă stabil și un angajator de încredere?

Sună acum la 060993366 și îți oferim mai multe detalii.

Poți lucra începând de mâine!

Характеристики

  • Форма занятости
    Постоянная
  • График работы
    Сменный
  • Образование
    Без образования
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Прочее
  • Специализация
    Уборщицы
  • Расположение вакансии
    в Молдове
  • Кишинёв