Dezinfecționist! REPREZENTANT medical-MANAGER VANZARI!

Кишинёв Просмотров: 775
BMWM angajeaza: REPREZENTANT medical-MANAGER VANZARI.
Descrierea postului:
● Promoveaza produsele, Realizeaza cantitati de vanzari si incasari, Viziteaza toti Beneficiarii din ruta stabilita; Mentine si dezvolta relatia cu Beneficiarii; Implementeaza promotiile pentruclient; Verifica stocul de produse existente in depozit; Recomanda completarea stocului si aprovizionarea cu produse; Recomanda pozitionarea produselor.
MOTIVARE:
◦ pachet social inclus; salariul si comision din vânzări; acces la traininguri și școlarizări organizate în cadrul companiei; Program de lucru deplin: 8 ore/zi Luni-Vineri; Lucrul într-un colectiv tânăr şi prietenos.

BMPC angajeaza:
DEZINFECTIONIST!
Doriti sa Va afirmati profesional, sa aflati lucruri noi, sa fiti membru al Echipei noastre? Noi, Va putem ajuta!
Cerinte catre angajat:
- aptitudini de a invata lucruri noi, flexibil si vrednic de a invata, aplica lucruri noi, studiile specializate nu sunt obligatorii, dar pot avantaja, permis de conducere cat. B, cunoasterea limbii de stat este obligatoriu.
Remunerari:
- salariul de baza motivant, pachet social inclus, supliment alimentar, spor la salariu. Lucrul in echipa unita, Oferim toate conditiile necesare de munca, Conditii de invatare, instruire, pregatire, Sistem de supraveghere si securitate in munca.

Telefon: (22) 29 56 11, 022 843242
E-mail: [email protected]

Характеристики

  • Форма занятости
    Постоянная
  • График работы
    Полный день
  • Образование
    Среднее специальное
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Прочее
  • Специализация
    Прочее
  • Расположение вакансии
    в Молдове
Поделитесь объявлением с друзьями
  • Кишинёв
  • +37322 295611
  • +37322 843242