Объявление больше не публикуется на сайте

Consultant de Creditare O. C. N. Family Finance SRL

Дрокия 19 Февраля 2021, 11:46 Просмотров: 218
Dorești să obții o experiență de muncă și să devii un membru cu drepturi depline al unei echipe de profesioniști adevărați cu oportunități de avansare carieră – acum ai această șansă. Drept recompensă pentru munca efectuată va fi remunerarea adecvată.

Ești responsabil, disciplinat și onest, aplică CV-ul la: [email protected]

Oferim:
Salariu atractiv și prime
luni-Vineri, 08:30-17:30 Simbata, 09:00 - 13:00

Locația:
Drochia str. 31 August 39

Scopul postului: Acordarea consultanței clienților

Cerințe de calificare:
Fără experiență de muncă, se acceptă
Cunoașterea limbii române, limbii ruse
Cunoașterea Microsoft Office
Abilităţi excelente de comunicare, scriere
Abilităţi de rezolvare eficientă a problemelor și orentarea spre rezultat
Exprimare coerentă și corectă
Onestitate și loialitate
Capacitate bună de învățare
Abordare creativă și capacitatea de a găsi rapid soluții în situații dificile
Spirit de inițiativă și capacitatea de a lucra în echipă
Disciplină

Responsabilități:

Colectarea informației necesare de la clienți
Verificarea documentelor prezentate de clienți
Analiza cererilor de creditare
Oferirea clienților informației despre serviciile și produsele companiei
  • Дрокия