Объявление больше не публикуется на сайте

Manager filială / oficiu

Кагул 19 Февраля 2021, 16:35 Просмотров: 317
Noi suntem ARA-Asociația Agențiilor de recrutare din RM. Avem ca misiune dezvoltarea domeniului de recrutare /selecție și informarea cetățenilor despre oportunitățile lucrului legal peste hotare.

CERINȚE:
- deține diplomă de studii superioare;
- cunoaște limbile română și rusă fluent;
- este utilizator încrezut de PC și tehnică de birou;
- se caracterizează prin responsabilitate, amabilitate, atitudine pro-activă.

RESPONSABILITĂȚI:
- deservirea calitativă a clienților, gestionarea oficiului;
- acordarea de consultanță în oficiu;
- efectuarea apelurilor telefonice la necesitate, procesarea cererilor primite;
- promovarea ofertelor de muncă pentru candidații care pleacă la muncă peste hotare;

BENEFICII:
- salariu competitiv parte fixa+comision pina la 10.000 lei;
- program: luni - vineri 9:00 – 17.00 / sâmbată: 10-13.00
- oficiu modern cu amplasare comodă și accesibilă, centru orasului;
- pachet social deplin;
- mentori cu experiență, ce te vor ajuta să te implici în muncă;
- echipă binevoitoare și profesionistă;
- oportunități de creștere profesională și financiară;
- participarea la Traininguri și deplasări inclusiv și peste hotare;
NU UITA! Recomanda familiei si prietenilor!

Persoanele interesate sunt invitate să transmită CV-urile la adresa de e-mail: [email protected]
PENTRU MAI MULTE DETALII SUNA ACUM!
Nr de contact: 079911110

Характеристики

  • Форма занятости
    Постоянная
  • График работы
    Полный день
  • Образование
    Высшее
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Торговля и продажи
  • Специализация
    Менеджеры по работе с клиентами
  • Расположение вакансии
    в Молдове
  • Кагул