Объявление больше не публикуется на сайте

LUCRU LEGAL IN POLONIA

Дрокия 16 Марта 2021, 16:21 Просмотров: 207
Uzina de producere și ansamblare a televizoarelor LCD și OLED cu sediul în Polonia regiunea Wielkopolski cu un număr de angajați de peste 2.500, angajează muncitori necalificați în cadrul uzinei.
Munca se desfășoară în cadrul uzinei de producere și asamblare a televizoarelor Led urmând instrucțiunile primite de la superiori, respectând standardul de calitate impus și modalitatea de lucru. Este muncă de ECHIPĂ.
Cerințe: se acceptă doar persoanele care nu au probleme de vedere.
În atribuțiile de serviciul intră:
- asamblarea televizoarelor;
- verificarea calității;
- împachetarea și depozitarea produsului finit.
Angajarea este în baza contractului de muncă, ceea ce face posibilă:
* primirea unui salariu stabil;
* primirea a 80% din salariu în timpul bolii (când angajatul este în concediu medical), precum și 70% din salariu dacă lucrătorul se află în spital;
* dreptul la concediu plătit.
Turele de muncă sunt de 8 ore.

Pentru detalii ne gasiti in or. Drochia, str. 31 august, 33.
Tel de contact 079782121

Характеристики

  • Форма занятости
    Постоянная
  • График работы
    Сменный
  • Образование
    Среднее
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Прочее
  • Специализация
    Персонал без специальной подготовки
  • Расположение вакансии
    за рубежом
  • Дрокия