Tehnolog în producerea mobilierului / Технолог производства мебели

Орхей 19 Марта 2024, 12:11 Просмотров: 449
Cine suntem:

Compania Bayro, producător mobilier pentru baie și bucătărie din Moldova, își lărgește secția de producere din Orhei, s. Lucașeuca.

Vom fi bucuroși să primim în echipa noastră Tehnolog în producerea mobilierului.

Atribuții de funcție:
Crearea proiectelor de design;
Identificarea specificului necesar pentru îndeplinirea comenzilor (designul tehnic, lista materialelor și furniturii necesare, etc. );
Controlul îndeplinirii proiectului în concordanță cu etapele de producere.
Cerințe față de candidat:
Experiență de lucru într-o poziție similară de min. 1 an.
Cunoașterea procesului de producere a mobilierului (tehnologia de producere, prelucrarea materialelor și altele).
Cunoștințe de lucru în programele AutoCad, Bazis.
Simț artistic.
Abilități de comunicare și lucru în echipă.
Competențe de organizare și planificare a activității.
Grafic de lucru: 5 zile/săptămână, 8:30 - 17:30.
Locația: Producerea mobilierului se află în localitatea Lucașeuca.
Transport de serviciu: Chișinău - Lucașeuca - Chișinău.

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa: [email protected]
Telefon: 079770041

Vă așteptăm în Echipa noastră!

Характеристики

  • Форма занятости
    Постоянная
  • График работы
    Полный день
  • Образование
    Высшее
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Производство, промышленность
  • Специализация
    Инженеры, технологи
  • Расположение вакансии
    в Молдове
Поделитесь объявлением с друзьями
  • Орхей
  • +37379 770041