Объявление больше не публикуется на сайте

Angajam Contabil Sef

Кишинёв 27 Ноября 2023, 20:25 Просмотров: 2854
Calificări necesare:
Studii superioare în domeniul contabilitătii/finantelor;
Cunoașterea Legislației Fiscale și Contabile;
Cunoștințe avansate PC, pachetul Micosoft Office, 1C 8:3;
Obligatoriu experiență în calitate de contabil minim 3 ani IN DOMENIUL CONSTRUCTIILOR;
Responsabilitate, organizare, atenție la detalii, flexibilitate;
Stil de lucru organizat, eficient, orientat spre performanță;
Cunoștințe și competențe:
Cunoștințe în organizarea proceselor de evidență contabilă;
Standardele Naționale de Contabilitate;
Contabilitate conturilor de gestiune;
Responsabilități:
Evidența activelor imobilizate și circulante;
Lucrul cu facturile fiscale, operațiuni de import
Formarea/ prelucrarea documentelor primare
Operarea cu serviciile fiscale electronice, serviciile bancare;
Oferim:
Mediu de lucru plăcut;
Dezvoltarea carierei într-o echipă de profesioniști cu perspectivă de creștere.
Persoanele care corespund cerițelor sus menționate sunt rugate să expedieze CV-ul La adresa de email, cu indicarea funcţiei vacante: [email protected]

Характеристики

  • Форма занятости
    Постоянная
  • График работы
    Полный день
  • Образование
    Высшее
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Юриспруденция и бухучёт
  • Специализация
    Бухгалтеры
  • Расположение вакансии
    в Молдове
  • Кишинёв