Объявление больше не публикуется на сайте

Contabil import-export

Кишинёв 15 Июля 2021, 10:40 Просмотров: 320
Contabil
Candidatul ideal

Cautam contabil cu experienta dе minim 1 an!

Daca:
- Ai minim 1 an dе experienta in domeniu (sectorul import/export, producerea);
- Ai cunostinte legislative din Codul Fiscal si cunostinte dе contabilitate;
- Dai dovada dе atentie;
- Ai spirit dе echipa si abilitati dezvoltate dе comunicare si relationare;
- Esti o persoana serioasa si dornica dе implicare;
- Esti o persoana pozitiva si orientata catre rezultat;
- Ai foarte bune abilitati dе sintetizare si rezolvare a problemelor;
-Esti absolvent al unei facultati de stiinte economice;

Atunci esti persoana pe care o cautam! Asteptam CV-ul tau!

Responsabilitati specifice activitatii de contabilitate:
-Inregistrarea zilnica in evidenta contabila a achizitiilor(facturilor) de materii prime, materiale, utilitati, investitii, garantii, mijloace fixe, obiecte de inventar (in lei si valuta)
-Intergistrarea consumurilor de materiale, obiecte inventar;
-Verificarea corectitudinii documentelor inregistrate si clarificarea eventualelor neconcordante;
-Inventarierea lunara a stocurilor;
-Inregistrarea zilnica in evidenta contabila a importului/exportului;
- Inregistrarea zilnica in evidenta contabila a producerei;
-Indosarierea si arhivarea documentelor contabile;

Beneficii:
- Salariu fix negociabil in urma interviului.
- Oficiu comfortabil.
- Masa gratuita.

Persoanele cointeresate pot expedia CV-ul la adresa: [email protected], indicând pozitia pentru care aplică / sau sa ne contactati 079922333

Характеристики

  • Форма занятости
    Постоянная
  • График работы
    Полный день
  • Образование
    Высшее
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Юриспруденция и бухучёт
  • Специализация
    Бухгалтеры
  • Расположение вакансии
    в Молдове
  • Кишинёв