Объявление больше не публикуется на сайте

Brutar

Кишинёв 24 Сентября 2022, 10:00 Просмотров: 1136
Responsabilități-cheie:
- Îndeplineşte zilnic normele de muncă cerute;
- Îşi menţine locul de muncă în ordine;
- Răspunde de curăţirea zilnică a cuptoarelor;
- Economiseşte resursele materiale (energia electrică, gaz, apă, materia primă).

Cerinte:
- Expierienta in domeniul brutăriei reprezinta un avantaj;
- Abilitatea de a lucra în echipă;
- Cunoașterea tehnologiilor și metodelor de preparare a produselor de patiserie;
- Cunoașterea normelor și cerințelor sanitare;
- Responsabilitate, disciplină, sirguinta, creativitate, viteză de lucru.

Oferim:
- Salariu competitiv;
- Regim 07.30-19.30, 2/2;
- Prînz asigurat de către companie;
- Un mediu de lucru eficient, tânăr și dinamic;
- Posibilitatea de creștere și instruire profesională.

Persoanele interesate rugăm să ne contacteze la numărul de telefon 076700148, sau să ne expedieze CV-ul cu indicarea functiei la adresa de e-mail: [email protected], adresa: Chișinău, str. Uzinelor 17/2

Характеристики

  • Форма занятости
    Постоянная
  • График работы
    Полный день
  • Образование
    Среднее специальное
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Производство, промышленность
  • Специализация
    Рабочие
  • Расположение вакансии
    в Молдове
  • Кишинёв