Объявление больше не публикуется на сайте

Operator call centru vorbitor de limba Romană - oficiu (de la 10.000)

Кишинёв 23 Июля 2021, 11:42 Просмотров: 260
Suntem in cautare de persoane încrezute, energice si sociabile.
Pentru rezultate bune plătim cele mai mari bonusuri din Republica Moldova.

Cerințe
Cunoașterea limbii române.
Sociabilitate. Abilitatea de a convinge și de a intra ușor în contact cu clientul.
Abilitatea de a-ți exprima gândurile în mod competent și convingător.
Implementarea indicatorilor planificați.

Responsabilități
Consultarea clienților, informarea acestora despre produse.
Gestionarea apelurilor reci.

Noi oferim
Angajare oficială, pachet social complet.
Cel mai bun salariu din Republica Moldova, constând dintr-o parte fixă + bonus. Pachetul nostru de bonusuri nu poate lăsa pe nimeni indiferent.
Salariul mediu al angajaților noștri este de 15.000 lei.
Instruire gratuita. Oportunitatea de angajare pe termen lung într-o echipa tânără, profesionista și veselă.
Program de lucru: 6 ore / zi, în schimburi de la 09:00 la 15:00 / de la 15:00 la 21:00. 6 zile pe săptămână.

Ce așteptăm de la angajații noștri?
Dorința de a lucra cu clienții, orientare către rezultate.
Rezistenta la stres.
Dorința de a câștiga.
Dorința de dezvoltare si avansare in functie.

Așteptăm CV-ul la adresa de e-mail: [email protected]
Telefon: 079164824 – Ecaterina

Характеристики

  • Форма занятости
    Постоянная
  • График работы
    Сменный
  • Образование
    Без образования
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Торговля и продажи
  • Специализация
    Продажи по телефону
  • Расположение вакансии
    в Молдове
  • Кишинёв