Объявление больше не публикуется на сайте

Contabil

Кишинёв 29 Октября 2021, 16:34 Просмотров: 306
Cerinte:
• Studii superioare in domeniul economic
• Experienţă de muncă de cel puţin 1 an
• Cunoştinţe în domeniul evidenţei contabile
• Cunostințe avansate PC (Microsoft Excel, Word)
• Experiență de utilizare a programului de evidență contabilă 1C versiunea 8
• Abilităţi de analiză şi organizare
• Cunoasterea limbilor romana si rusa

Responsabilitati:
• Întocmeşte si tipareste Factura fiscală în baza comenzilor
• Întocmirea diverselor documente contabile primare
• Întocmirea rapoartelor interne a întreprinderii
• Menţinerea evidenţei contabile privind vînzările
• Contabilizarea salariului.

Oferta:
• Pachet salarial atractiv (Salariu 8000-10000) Graficul Luni-Vineri
- Oficiu in centru. (Str. Sciusev)
- Inclusiv bonusuri în funcție de performanțe.
Persoanele interesate pot trimite CV-ul la adresa: [email protected] cu indicarea postului solicitat.
tel. 069870480

Характеристики

  • Форма занятости
    Постоянная
  • График работы
    Полный день
  • Образование
    Высшее
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Юриспруденция и бухучёт
  • Специализация
    Бухгалтеры
  • Расположение вакансии
    в Молдове
  • Кишинёв