Operator de call center cu cunoștințe de italiană, română, cehă, rusa

Кишинёв 28 Февраля 2024, 13:30 Просмотров: 195
Operator de vânzări italiană, română, cehă, rusa
Noi oferim:

locație convenabilă (Bd. Stefan cel Mare);
grafic de lucru flexibil cu durata zilei lucrătoare de 8 ore(7.00-15-00 si 14.00-22.00)
2 zile de odihnă în orice zile a săptămînii;
o lună de perioada de probă cu salariu similar și bonus;
planurile, care este posibil de îndeplinit, pentru că lucrăm cu vânzări ”fierbinți”;
asigurarea deplină cu tehnica, garnitura și locul de lucru confortabil;
soft-ul, care este deservit și perfecționat de departamentul intern de IT;
traininguri și mărirea calificării din contul companiei;
teambuilding-uri active și interesante;
echipă binevoitoare și profesionistă;
posibilitatea de a avansa în cariera;
oficiu modern cu ceai\cafea, dulciurile și consola de jocuri pentru odihnă;
timpul pentru prînz achitat;
Responsabilități:

a oferi suport și informații referitoare la produse și la comenzile efectuate;
a efectua vînzări după script-urile, oferite de noi;
a fixa rezultatele convorbirilor în sistem;
a cerceta și a aplica informația despre produse noi;
Cerințe:

vorbire libera
dorința de a învăța lucrurile noi;
abilitatea de a lucra în echipă;
abilitatea de a exprima clar și accesibil gândurile;
utilizarea calculatorului
Noi în Facebook: https://www.facebook.com/onecallofficial/
Noi în Instagram: https://www.instagram.com/onecall_official/

Compania noastră vă oferă toate condițiile pentru o muncă confortabilă!! Interesați Trim

Характеристики

  • Форма занятости
    Постоянная
  • График работы
    Гибкий график
  • Образование
    Без образования
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Торговля и продажи
  • Специализация
    Продажи по телефону
  • Расположение вакансии
    в Молдове
Поделитесь объявлением с друзьями
  • Кишинёв
  • +37368183204