Объявление больше не публикуется на сайте

Administrator Organizație Particulară de Pază

Бельцы 11 Января 2022, 09:00 Просмотров: 695
Obiectivul principal al postului: Coordonarea eficientă a tuturor activităților organizației, în vederea atingerii obiectivelor stabilite la cele mai înalte standarde de calitate.

Atribuții:
- asigură coordonarea tuturor departamentelor din cadrul organizației;
- dispune întocmirea planurilor manageriale anuale și semestriale pe baza analizelor efectuate;
- identifică oportunitățile de investiție și obținere a profitului, în vederea satisfacerii gradului de rentabilitate și competitivitate pe piața ale organizației;
- încheie actele juridice în numele organizației, conform împuternicirii acordate de către Adunarea Generală a Asociațiilor;
- colaborează cu autoritățile locale, raionale și naționale în vederea îndeplinirii obiectivelor macroeconomice și a celor organizaționale, etc.

Cerințe față de candidat:
- studii: superioare;
- cunoașterea obligatorie a limbilor română și rusă (cunoașterea altor limbi străine constituie un avantaj);
- cunoașterea programelor Microsoft Office (Word, Excel, Power Point), Internet, alte programe;
- abilități și aptitudini: punctualitate, disciplină, flexibilitate; abilități de comunicare și de coordona o echipă; capacitatea de a gestiona mai multe sarcini simultan;

Характеристики

  • Форма занятости
    Постоянная
  • График работы
    Полный день
  • Образование
    Высшее
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Офисный персонал
  • Специализация
    Офис-менеджеры, секретари
  • Расположение вакансии
    в Молдове
  • Бельцы