Объявление больше не публикуется на сайте

Developer 1C / Разработчик 1C

Кишинёв 22 Августа 2022, 08:57 Просмотров: 492
Noi extindem echipa de IT Development și căutam candidați creativi care îndrăznesc să încerce lucruri noi, să schimbe “regulele de joacă”! Dacă te inspiră să gândești neordinar, să cauți soluții acolo unde majoritatea au refuzat – ești binevenit în echipa noastră!

Îți oferim:
• Grafic stabil de L-V de la 09:00-18:00;
• Salariu motivant şi la timp (pachet social deplin);
• Dezvoltare profesională;
• Colectiv prietenos și atmosferă plăcută la locul de muncă.

Cerințe:
• Studii în domeniul Tehnologiilor Informaționale;
• Cunoștințe în programul 1Cv8;
• Sunt binevenite cunoștințele în programare 1Cv7.7, MS SQL;
• Gîndire logică, creativitate, pozitivism.

Responsabilități:
• Dezvoltare module noi pe platforma 1Cv8;
• Suport și debug modulelor existente;
• Proiectare de arhitectură și logică funcțională pe platforma 1Cv8.

Dacă te regăsești în cele indicate mai sus, atunci trimite CV pe adresa electronică [email protected]

Разработчик 1Cv8

Мы предлагаем вам:
Стабильный график Понедельник - Пятница с 9.00 до 18.00;
Мотивирующая и своевременная заработная плата (полный социальный пакет);
Профессиональное развитие;
Дружный коллектив и приятная атмосфера на работе.

Требования:
Высшее образование в области информационных технологий;
Знание программы 1Cv8;
Приветствуется знание 1Cv7.7, программирования MS SQL;
Логическое мышление, креативность, позитивизм.

Обязанности:
Разработка новых модулей на платформе 1Cv8;
Поддержка и отладка существующих модулей;
Проектирование архитектуры и функциональ

Характеристики

  • Форма занятости
    Постоянная
  • График работы
    Полный день
  • Образование
    Высшее
  • Тип вакансии
    Прямая
  • Сферы деятельности
    Информационные технологии
  • Специализация
    Программисты
  • Расположение вакансии
    в Молдове
  • Кишинёв
Загрузка...